LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1872
    Ostatnie 7 dni: 94
  • Opracowanie

Hymn III Tysiąclecia (Otwórzcie bramy)

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Pańska jest ziemia i co jest na ziemi d C a d Jej długi okrąg z mieszkańcami swymi;d C a d On ją na morzach utrzymuje stale, d C a d I miękkie wody chciał dać za grunt skale. d C a d 2. Któż na Twą górę może wstąpić, Panie? Albo na miejscu poświęconym stanie? Ten, który krzywdą rąk swych nie oszpeci, Ten, co ma serce czyste, Bożych dzieci. 3. Kto dba o duszę, nie przysiągł kłamliwie, Z Pańskiej litości pójdzie mu szczęśliwie. Oto jest rodzaj i taka rachuba, Tych, co chcą znaleźć twarz Boga Jakuba. Ref.: Otwórzcie bramy, co nietknione stały. d C a d Bramy wieczyste! Bo idzie Król chwały. d C a d Któż ten Król chwały? I kto jest ten mężny? d C a d Pan mocny w boju i Bóg nasz potężny. d C a d Otwórzcie bramy, co nietknione stały. d g C d Bramy wieczyste, bo idzie Król chwały. d g C d Któż ten Król chwały? Pan o cnoty dbały. F g C d On w te drzwi wnidzie, on jest Królem chwały. F g C d C d
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 2.75 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 9 =

Zgłoś nadużyciepatrycja (gość) - 2012-02-11 12:46:11
 napisał/a mam takie same chwyty i na 100 % pasuja
patrycja (gość)
Zgłoś nadużycieReklama - 2017-06-24 12:26:01
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieMaja (gość) - 2011-06-27 12:43:36
 napisał/aa macie może nuty?
Maja (gość)
Zgłoś nadużycieTroya - 2009-02-13 07:48:40
Troya napisał/aNo fajne tylko ja inaczej gram koniec refrenu od.. drugiego otwórzcie bramy... :)
Troya
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!