LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 68355
    Ostatnie 7 dni: 3011
  • Opracowanie

Idziemy razem nasz bol i Ty

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Idziemy razem nasz ból i Ty, a e F C E a Jest z nami kasztan z jesiennej mgły. a e F e Spróbuj uśmiechnąć się do mnie, widzisz nie jest tak źle. a C G a Spróbuj popatrzeć mi w oczy, a C G E a Widzisz nie jest tak źle. 2. Cierpliwa miłość, łaskawa też Nie szuka swego, bez pychy jest Śpiewam różaną historię zaśnij nie mów już nic Mrugasz jesiennie oczami Zaśnij nie mów już nic. 3. Jej radość z prawdy, z nadziei jest Pamięta dobro, nie budzi łez Szyje poduszkę z tęsknoty, Śpij już śnij tylko mnie. Tulę Cię w sen kołysanką, Śpij już, śnij tylko mnie. 4. Wszystkiemu wierzy i tłumi gniew I wszystko znosi, przetrzyma śmierć. Miłość zaś ustać nie może, Jesień i róża w niej jest Miłość jest wieczna jak Pan Bóg Jesień w niej róża jest. 5. Proroctwa kończą swój śpiewny szmer Języki milkną, już wiedzy kres Książe jest zawsze maleńki Nie płacz, niebo tuż, tuż. Róża rozkwita wciąż we mnie, Nie płacz to niebo już.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!