LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Kiedyś, o Jezu

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Kiedyś, o Jezu, chodziłeś po świecie, C G C Brałeś dziateczki w obięcia swe. C G C Patrz, tu przed Tobą stoi Twe dziecię, C F C Do Serca Twego przytul i mnie. F C G C 2. Byłeś dzieciątkiem, Ty wielki Boże, W żłubku płakałeś nad światem złym. Nie płacz, Dzieciątko, ja Ci w pokorze, Serce me daję, Ty mieszkaj w nim. 3. Kto by u siebie dziecię przyjmował, Rzekłeś, że wtenczas przyjmuje Cię. Dzięki Ci, Jezu, żeś nas miłował, Za to Cię kochać na wieki chcę. 4. Rzekłeś: "Nie może ze Mną być w niebie, Kto nie chce dziecku podobnym być", Ja, dziecię Twoje, chcę przyjść do Ciebie! Daj mi niewinnie do śmierci żyć! 5. Kiedy w ostatniej będę potrzebie, Gdy się rostanę ze światem tym, Zlituj się, Jezu, weź mnie do siebie, Niech wiecznie spocznę przy Sercu Twym.
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 7 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-04-22 20:31:15
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieklaudia555 - 2007-06-10 12:33:39
klaudia555 napisał/aDziękuję za napisanie tej piosenki bo chciałam ją zagrać na komunii ale występują błędy takie jak złubku pisze sie przez ó a nie u
klaudia555
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!