LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 79403
    Ostatnie 7 dni: 2673
  • Opracowanie

Króla wznoszą się ramiona

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1 Króla wznoszą się ramiona, d C Tajemnica Krzyża błyska d C F g a Na nim Życie śmiercią kona, F C a d Lecz z tej śmierci życie tryska. g d C d 2 Poranione ostrzem srogim Włóczni, co Mu bok przeszywa, Aby nas pojednać z Bogiem Krwią i wodą hojnie spływa. 3 Już się spełnia wieczne słowo Pieśni, co ją Dawid śpiewa, Głośny na świat cały mową: Oto Bóg króluje z Drzewa. 4 Drzewo piękne i świetlane, Zdobne w cną purpurę Króla, Z dostojnego pnia wybrane, Święte Członki niech otula. 5 O szczęśliwe, bo ramiony, Dzierżąc, waży Boskie ciało Okup świata zawieszony I łup piekłu odebrało. 6 Krzyżu bądźże pozdrowiony, O Nadziejo ty jedyna! Dobrym łaski pomnóż plony, Z grzesznych niech się zmyje wina. 7 Trójco, źródłem coś żywota, Ciebie świat niech sławi cały, Przez Krzyż Święty otwórz wrota Do zwycięstwa i do chwały!
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!