LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 11200
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Króla wznoszą się ramiona

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1 Króla wznoszą się ramiona, d C Tajemnica Krzyża błyska d C F g a Na nim Życie śmiercią kona, F C a d Lecz z tej śmierci życie tryska. g d C d 2 Poranione ostrzem srogim Włóczni, co Mu bok przeszywa, Aby nas pojednać z Bogiem Krwią i wodą hojnie spływa. 3 Już się spełnia wieczne słowo Pieśni, co ją Dawid śpiewa, Głośny na świat cały mową: Oto Bóg króluje z Drzewa. 4 Drzewo piękne i świetlane, Zdobne w cną purpurę Króla, Z dostojnego pnia wybrane, Święte Członki niech otula. 5 O szczęśliwe, bo ramiony, Dzierżąc, waży Boskie ciało Okup świata zawieszony I łup piekłu odebrało. 6 Krzyżu bądźże pozdrowiony, O Nadziejo ty jedyna! Dobrym łaski pomnóż plony, Z grzesznych niech się zmyje wina. 7 Trójco, źródłem coś żywota, Ciebie świat niech sławi cały, Przez Krzyż Święty otwórz wrota Do zwycięstwa i do chwały!
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!