LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 11217
    Ostatnie 7 dni: 8
  • Opracowanie

Litania pokutna

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Jezu, cichy, zhańbiony, z szat odarty e Samotny, pobity a Wisisz na Krzyżu e Przebodli nogi, przebodli ręce e Rozpięty na Krzyżu a Przebodli Ci serce e A ja gorycz mych czynów Ci podaję e A ja ręce ocieram z Krwi Twojej A ja rany me przed Tobą ukrywam a e Od straty jednej sekundy mego życia- a C F d E Wybaw nas Panie Od myśli, że jestem trochę lepszy, od pychy- Od myśli, spojrzeń, uczynków nieczystych- Od podniesionego głosu, od słów niepotrzebnych- Od niewoli pieniądza, od braku ubóstwa- Od tchórzliwej zgody na kłamstwo i kradzież- Od życia bez modlitwy i Eucharystii- Od zmęczenia, które nie pozwoli się modlić- Od złego słowa o mym przyjacielu, od złego słowa o mym wrogu- Od złego słowa o Kościele, mej Matce- Od niemówienia prawdy, która boli- Od mojego odejścia od braci i sióstr- Od utraty wiary, nadziei, miłości- Od grzechu przeciw Duchowi Świętemu- Od nieprzyjmowania prawdy o mnie- Od tego, bym Cię przestał uwielbiać- Od tego, bym Cię przestał uwielbiać-
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!