LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Litania pokutna

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Jezu, cichy, zhańbiony, z szat odarty e Samotny, pobity a Wisisz na Krzyżu e Przebodli nogi, przebodli ręce e Rozpięty na Krzyżu a Przebodli Ci serce e A ja gorycz mych czynów Ci podaję e A ja ręce ocieram z Krwi Twojej A ja rany me przed Tobą ukrywam a e Od straty jednej sekundy mego życia- a C F d E Wybaw nas Panie Od myśli, że jestem trochę lepszy, od pychy- Od myśli, spojrzeń, uczynków nieczystych- Od podniesionego głosu, od słów niepotrzebnych- Od niewoli pieniądza, od braku ubóstwa- Od tchórzliwej zgody na kłamstwo i kradzież- Od życia bez modlitwy i Eucharystii- Od zmęczenia, które nie pozwoli się modlić- Od złego słowa o mym przyjacielu, od złego słowa o mym wrogu- Od złego słowa o Kościele, mej Matce- Od niemówienia prawdy, która boli- Od mojego odejścia od braci i sióstr- Od utraty wiary, nadziei, miłości- Od grzechu przeciw Duchowi Świętemu- Od nieprzyjmowania prawdy o mnie- Od tego, bym Cię przestał uwielbiać- Od tego, bym Cię przestał uwielbiać-
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!