LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Radosna Światłości

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Ant. Radosna Światłości, C C7 F Wieczny Odblasku Ojca, d7 C e A Święty i błogosławiony, d G C C7 Święty i błogosławiony, D D7 G G7 Jezu Chryste, Jezu Chryste! C e a F C d G7 C 1. Tobie śpiewamy, Synu Maryi, C a d G Oblubienicy wolnej od skazy, a d7 e C G C Żeś raczył przyjąć człowiecze ciało, C7 F C e A d G C Ty, który źródłem jesteś Jasności. a G d G C D7 G 2. Tyś jest odwiecznie Jednorodzony, a e Tyś jest Odblaskiem Ojca Światłości, G d G Udrękę nocy Ty z nas usuwasz, e d G I dusze świętych Ty sam oświecasz. d G7 C 3. (mel. nr 1) Z Twojego wnętrza pochodzi światłość, Rozjaśnia myśli i budzi serce. Ty, który dźwigasz i zbawiasz ludzi, Racz nas zachować od zła wszelkiego. 4. (mel. nr 2) Niech nasze dusze spoczną w pokoju, Gdy Cię poznają i umiłują, Niech nasze oczy patrzą bez końca, Na Twoją Światłość niewysłowioną. 5. (mel. nr I) Abyśmy wreszcie wolni od grzechu, I pokonawszy lęki tej ziemi, Czerpali siłę z Twojego życia, Z Ciebie jest bowiem nasze istnienie. 6. (mel. nr 2) Spraw, niechaj zstąpi na nas Duch Święty, W którym wołamy do Boga: Ojcze, Niech Jego rosa użyźni duszę, Niech nas napełnią królewskie dary. 7. (mel. nr I) Modlitwa moja do Ciebie, Panie, Niechaj się wzniesie jak dym kadzidła, Ku Tobie ręce moje wzniesione, Niechaj of arą będą wieczorną. 8. (mel. nr 2) Tobie śpiewamy, Miłości Ojca, Ciebie sławimy w niezmiennej chwale. Ty, co w światłości Ducha zasiadasz, Który jak Pieczęć błyszczy jedności. Uwaga: Jeśli wykonuje się hymn jako pieśń wieczorną, Można na początku dodać następujące zwrotki: (mel. nr 1) Gdy już na niebie zagasło słońce, Wypatrujemy światła wśród mroku, I Bogu Ojcu wyśpiewujemy, Chwałę przez Syna w jedności Ducha. (mel. nr 2) O każdej porze przystoi Tobie, Chwała świętymi głosami w niebie, O Synu Boży, co dałeś życie, Niechaj Cię sławią wszystkie Twe dzieła.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!