LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Raduj się ziemio!

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Raduj się ziemio! Gość z nieba przychodzi! d C7 F B F C Co Boga z ludem, lud z Bogiem pogodzi: d C7 F g G7 C7 Synów Adama z czartowskiej niewoli wyrwie, wyzwoli. F g d C F g G7 C7 d C7 F4-3 2. Raduj się ziemio, śpiewaj z aniołami, Wychwalaj Boga, ciesz się z niebianami; Już nie podnóżkiem jesteś Najwyższego, lecz tronem Jego. 3. Raduj się ziemio, oto światło wschodzi, Które każdego, co na świat przychodzi, Blaskiem oświeca, a wnet znikną wszędy ciemności i błędy. 4. Raduj się ziemio, masz Króla u siebie, Pana, co włada na ziemi i w niebie; Królestwo Jego końca mieć nie będzie, gdy tron posiądzie. 5. Raduj się ziemi, witaj tego Pana, I ludy wszystkie zegnijcie kolana, Bo wam przynosi przez swe narodzenie, wieczne zbawienie.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!