LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 11218
    Ostatnie 7 dni: 9
  • Opracowanie

Raduj się ziemio!

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Raduj się ziemio! Gość z nieba przychodzi! d C7 F B F C Co Boga z ludem, lud z Bogiem pogodzi: d C7 F g G7 C7 Synów Adama z czartowskiej niewoli wyrwie, wyzwoli. F g d C F g G7 C7 d C7 F4-3 2. Raduj się ziemio, śpiewaj z aniołami, Wychwalaj Boga, ciesz się z niebianami; Już nie podnóżkiem jesteś Najwyższego, lecz tronem Jego. 3. Raduj się ziemio, oto światło wschodzi, Które każdego, co na świat przychodzi, Blaskiem oświeca, a wnet znikną wszędy ciemności i błędy. 4. Raduj się ziemio, masz Króla u siebie, Pana, co włada na ziemi i w niebie; Królestwo Jego końca mieć nie będzie, gdy tron posiądzie. 5. Raduj się ziemi, witaj tego Pana, I ludy wszystkie zegnijcie kolana, Bo wam przynosi przez swe narodzenie, wieczne zbawienie.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!