LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 7653
    Ostatnie 7 dni: 53
  • Opracowanie

Rozmyślajmy dziś, wierni chrześcijanie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Rozmyślajmy dziś, wierni chrześcijanie, e a D G a e H Jako Pan Chrystus za nas cierpiał rany; e a D G a Bo H (D) Od pojmania nie miał odpocznienia, G D4 G a Bo H Aż do skonania. e a Fis7 H7 e 2. Naprzód w Ogrojcu wziął pocałowanie, Tam Judasz zdrajca dał był katom znamię: Oto patrzajcie, mego Mistrza macie, Tego imajcie. 3. Wnet się rzucili jako lwi zaciekli, Apostołowie od Niego uciekli, On zaś był śpiesznie wiedzion do Annasza, Pociecha nasza. 4. Przed sąd Piłata gdy był postawiony, Niesprawiedliwie został oskarżony Rozkazał Piłat, by był biczowany Ten Pan nad pany. 5. Koronę z ciernia żołnierze uwili, Naszemu Panu na głowę wtłoczyli, Naśmiewając się przed Nim przyklękali, Królem Go zwali. 6. Krzyknęła potem tłuszcza zbuntowana: "Nie chcemy Tego za swego mieć Pana, Niechaj na krzyżu swój żywot położy Ten to Syn Boży". 7. Krzyż niosąc na śmierć szedł nieustraszenie, Oprawcy niecni zwlekli zeń odzienie, Do krzyża Zbawcę okrutnie przybili, Octem poili. 8. Z wołaniem głośnym po tak srogiej męce Skonał, oddając ducha w Ojca ręce; Zagasło słońce, strach ludzi oniemia, Trzęsła się ziemia. 9. Zstąpił do piekieł Król wieczystej mocy, Z niewoli lud swój wybawił sierocy; Umarłych ciała z grobów powstawały, Widzieć się dały. 10. Zacny Nikodem wraz z Józefem śmiało Zanieśli prośbę o Jezusa ciało; Dozwala Piłat, pełnią się bez zwłoki Boże wyroki. 11. W wieczornej porze, nie tracąc ni chwili, Ostrożnie z krzyża Jezusa złożyli; Matuchna Jego ciało piastowała, Rzewnie płakała. 12. Wnet prześcieradło usławszy na ziemi, Uczcili ciało balsamy drogimi, W świeżo kowanym grobie położyli, Płacz uczynili. 13. Płaczmy i my też wierni chrześcijanie, Dziękując Panu za najdroższe rany; Iż, by nas zbawić, lejąc Krew obficie, Dał za nas życie!
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 4 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!