LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 34800
    Ostatnie 7 dni: 1526
  • Opracowanie

Rozmyślam nad miłością

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Ref.: Rozmyślam nad miłością, co świat znaczyła mocą, d C F A I ucze się pojmować ją. d C g Rozmyślam nad dobrocią, co czynić źle nie mogła, Choć wokół wyszydzano ją. 1. Za jaką cenę przyszło Ci, B C Stać się człowiekiem z Ciała i Krwi, F d Czułeś tak samo, czułeś jak my, B C Kiedy Ci postawiono Krzyż. F d Chciałeś zapłakać - nie było łez, B C Wiedziałeś Ojciec opuścił Cię, A D Zabrakło Piotra, który z Tobą w ogień chciał iść. B g A4 A Ref.: Za winy ojców i nasze, stałeś się Barabaszem, Choć nigdy grzech nie splamił Cię. Jak owca na rzeź prowadzona, milczałeś, gdy na ramiona, Przyszło Ci dźwigać ciężar win. 2. Ciągle za mało było im, Kiedy słyszeli bólu krzyk. Nie pamiętali tego, gdy Wołali królem bądź nam Ty. Teraz zabrakło tak wielkich słów, Wokoło wrogi szydził tłum, Krzyczeli: skoro jesteś Bogiem, uczyń cud. Ref.: Rozmyślam nad miłością...
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!