LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 34331
    Ostatnie 7 dni: 1723
  • Opracowanie

U Ciebie Boże schronienie me

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Ref.: U Ciebie Boże schronienie me, g C g D W cieniu Twych skrzydeł ukryć mnie chciej. c F g c g D g 1 W Tobie, Panie, ucieczka moja, g c Niech wstydu nie zaznam na wieki. g F Wyzwól mnie i ratuj w swej sprawiedliwości, g c Nakłoń ku mnie swe ucho i ześlij ocalenie. g 2 Boże, wyrwij mnie z rąk niegodziwca, Z ucisku złoczyńcy i ciemiężyciela. Bo Ty, Boże, jesteś moją nadzieją, Panie, Tobie ufam od młodości. 3 Moi wrogowie o mnie rozprawiają, Co, co czyhają na me życie, odbywają narady. Boże, nie stój z daleka ode mnie, Boże, pośpiesz mi z pomocą! 4 Bądź dla mnie skałą schronienia I zamkiem warownym, aby mnie ocalić, Bo Ty jesteś moją opoką i twierdzą, Ty, mój Boże, jesteś moją nadzieją. 5 Zesłałeś na mnie wiele srogich utrapień, Lecz znów przywrócisz mi życie. Ty moją duszę wyprowadzisz z Otchłani. Pomnóż moją wielkość i pociesz mnie na nowo. 6 Chcę Twoją wierność wielbić na harfie, mój Boże, Będę Ci grał na cytrze, Święty Izraela. Rozradują się moje wargi, gdy będę Ci śpiewał, Bo szukający mojego nieszczęścia okryli się hańbą i wstydem.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!