LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 78664
    Ostatnie 7 dni: 2652
  • Opracowanie

U Ciebie Boże schronienie me

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Ref.: U Ciebie Boże schronienie me, g C g D W cieniu Twych skrzydeł ukryć mnie chciej. c F g c g D g 1 W Tobie, Panie, ucieczka moja, g c Niech wstydu nie zaznam na wieki. g F Wyzwól mnie i ratuj w swej sprawiedliwości, g c Nakłoń ku mnie swe ucho i ześlij ocalenie. g 2 Boże, wyrwij mnie z rąk niegodziwca, Z ucisku złoczyńcy i ciemiężyciela. Bo Ty, Boże, jesteś moją nadzieją, Panie, Tobie ufam od młodości. 3 Moi wrogowie o mnie rozprawiają, Co, co czyhają na me życie, odbywają narady. Boże, nie stój z daleka ode mnie, Boże, pośpiesz mi z pomocą! 4 Bądź dla mnie skałą schronienia I zamkiem warownym, aby mnie ocalić, Bo Ty jesteś moją opoką i twierdzą, Ty, mój Boże, jesteś moją nadzieją. 5 Zesłałeś na mnie wiele srogich utrapień, Lecz znów przywrócisz mi życie. Ty moją duszę wyprowadzisz z Otchłani. Pomnóż moją wielkość i pociesz mnie na nowo. 6 Chcę Twoją wierność wielbić na harfie, mój Boże, Będę Ci grał na cytrze, Święty Izraela. Rozradują się moje wargi, gdy będę Ci śpiewał, Bo szukający mojego nieszczęścia okryli się hańbą i wstydem.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!