LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

U Ciebie Boże schronienie me

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Ref.: U Ciebie Boże schronienie me, g C g D W cieniu Twych skrzydeł ukryć mnie chciej. c F g c g D g 1 W Tobie, Panie, ucieczka moja, g c Niech wstydu nie zaznam na wieki. g F Wyzwól mnie i ratuj w swej sprawiedliwości, g c Nakłoń ku mnie swe ucho i ześlij ocalenie. g 2 Boże, wyrwij mnie z rąk niegodziwca, Z ucisku złoczyńcy i ciemiężyciela. Bo Ty, Boże, jesteś moją nadzieją, Panie, Tobie ufam od młodości. 3 Moi wrogowie o mnie rozprawiają, Co, co czyhają na me życie, odbywają narady. Boże, nie stój z daleka ode mnie, Boże, pośpiesz mi z pomocą! 4 Bądź dla mnie skałą schronienia I zamkiem warownym, aby mnie ocalić, Bo Ty jesteś moją opoką i twierdzą, Ty, mój Boże, jesteś moją nadzieją. 5 Zesłałeś na mnie wiele srogich utrapień, Lecz znów przywrócisz mi życie. Ty moją duszę wyprowadzisz z Otchłani. Pomnóż moją wielkość i pociesz mnie na nowo. 6 Chcę Twoją wierność wielbić na harfie, mój Boże, Będę Ci grał na cytrze, Święty Izraela. Rozradują się moje wargi, gdy będę Ci śpiewał, Bo szukający mojego nieszczęścia okryli się hańbą i wstydem.
Data dodania: 2006-11-11 Dodał: Nakor Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!