LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 8
  • Opracowanie

Balanga

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Dali mi prowadzić okręt typu Mak, G D Na wypranej mapie pokazali szlak, D G D Sami do kabiny na gorzałki zew, G C Wkrótce usłyszałem z wnętrza jachtu śpiew: D D7 Ref: Na jeziorze wielkie fale, Oj-ra-ri-o! G C Lecz się nie boimy wcale, Oj-ra-ri-o! D G D Ciche porty opuszczamy, Oj-ra-ri-o! G C W tataraki wypływamy, Oj-ra-ri-o! D G Na Mazurach klawe życie, Oj-ra-ri-o! Skrzynka piwa już w kokpicie, Oj-ra-ri-o! Żagle, szoty, fały, wanty, Oj-ra-ri-o! Pośpiewamy sobie szanty, Oj-ra-ri-o! Za czerwoną boją stary wędkarz śpi, Moczy w wodzie kija, ryba mu się śni! Kiedy nas zobaczył, ciszy daje znak, A my po spławikach i śpiewamy tak: Stary cisnął czapką, długo krzyczał coś I machał rękami, elokwentny gość! My grzejemy dalej, trzeszczy każdy bryt, Balanga w kabinie osiągnęła szczyt! Dobiłem do brzegu i zrobiłem klar, Chłopcy zaś w kabinie dalej brali bar, Coś niecoś przegryzłem i do koi- myk! A gdy zasypiałem, wciąż słyszałem ryk: Gdy się obudziłem, dech zaparło mi: Każdy tak jak siedział, obrzygany śpi, Jak natrętną muchę odganiali mnie, A mi na dzień dobry śpiewać chciało się:
Data dodania: 2011-08-24 Dodał: domator Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!