LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 522
    Ostatnie 7 dni: 16
  • Opracowanie

Balanga

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Dali mi prowadzić okręt typu Mak, G D Na wypranej mapie pokazali szlak, D G D Sami do kabiny na gorzałki zew, G C Wkrótce usłyszałem z wnętrza jachtu śpiew: D D7 Ref: Na jeziorze wielkie fale, Oj-ra-ri-o! G C Lecz się nie boimy wcale, Oj-ra-ri-o! D G D Ciche porty opuszczamy, Oj-ra-ri-o! G C W tataraki wypływamy, Oj-ra-ri-o! D G Na Mazurach klawe życie, Oj-ra-ri-o! Skrzynka piwa już w kokpicie, Oj-ra-ri-o! Żagle, szoty, fały, wanty, Oj-ra-ri-o! Pośpiewamy sobie szanty, Oj-ra-ri-o! Za czerwoną boją stary wędkarz śpi, Moczy w wodzie kija, ryba mu się śni! Kiedy nas zobaczył, ciszy daje znak, A my po spławikach i śpiewamy tak: Stary cisnął czapką, długo krzyczał coś I machał rękami, elokwentny gość! My grzejemy dalej, trzeszczy każdy bryt, Balanga w kabinie osiągnęła szczyt! Dobiłem do brzegu i zrobiłem klar, Chłopcy zaś w kabinie dalej brali bar, Coś niecoś przegryzłem i do koi- myk! A gdy zasypiałem, wciąż słyszałem ryk: Gdy się obudziłem, dech zaparło mi: Każdy tak jak siedział, obrzygany śpi, Jak natrętną muchę odganiali mnie, A mi na dzień dobry śpiewać chciało się:
Data dodania: 2011-08-24 Dodał: domator Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!