LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1415
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Ballada o Jakubie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
A w miasteczku, gdzie domy mają dachy spadziste, A E Czas wolno przez małe okna ciekł, D A Mieszkał Jakub - jak mówią - spokojne chłopisko, A E Niedaleko szumiał morza brzeg. D A Ale kiedyś po nocy nieprzespanej do rana A E Wziął Jakub węzełek, zamknął drzwi. D A


Ślady po nim na brzegu długa fala zabrała, A E Teraz wiatrem tkane jego dni. D A Pokład pod stopą trzeszczy, D A Maszty połamie sztorm. E f# c# Po co się włóczysz po świecie, D A Kiedy masz własny dom? E A A są porty, co mają kolorowe ulice, Na których wesoły, tłumny gwar. Chodził Jakub samotnie, dziwiło go wszystko, Zamiast drzew tam kwitły gaje palm. Kiedy statek odpływał, to się zmieniał krajobraz, Za rufą leciały sznury mew. Długo Jakub przy burcie na falochron spoglądał, Aż nie zniknął z oczu jego brzeg. (Aż nie zginął z oczu płaski brzeg). I posiwiał już Jakub, zieleń oczu spłowiała, Łaskawie go witał każdy port. Ale dalej na morze tęsknota go gnała, Nie pamięta, gdzie jest jego dom. Na pewno (gdzieś) jeszcze pływa Jakub po morzach, Zardzewiał w kieszeni jego klucz. Dzisiaj(Pewnie) drogi do domu odnaleźć nie może, Zabrał mu ją marynarski trud.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 1 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!