LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1381
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Ballada o Nedzie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Przechodziłeś kiedyś pośród wzgórz słyszałeś mewy krzyk a e a e nad głową czarny kruk jak noc posępny, dziki, zły a e a e a a w dole purpurowy wrzos z nad morza zimny wiatr a e C G w ten dzień swój krwawy topór ostrzy kat. a G a a G e a Odkąd Anglik wziął nam ziemie nasz żywot stał się psi wielu nas chwyciło oręż swój waleczny naród w bój to żelaznej woli ludzie bez strachu szli na śmierć by znów zieloną wyspę wolną mieć. Bądź przeklęty angielski łotrze któryś wysłał wojska swe abyś gnił w czeluściach piekieł za przelaną naszą krew za nieszczęściach naszych przodków których zdjąłeś wolność- cześć obyś zdechł niech diabli wezmą cię. O jednym dziś zaśpiewam wam dzielny żeglarz z małej wsi po kresy kipił się z angolem by głowę katu dać to jego statek siał zagładę a ludzie w ogień szli Irlandii wciąż niósł sławę młody Ned z nadmorskiej wsi. Choć zabraliście nasze domy, zabraliście nasz kraj walczycie z naszym duchem lecz zwycięstwo nigdy wam miłość do Irlandii starej w sercu zawsze będzie tkwić zawsze znajdą się tak wielcy jak ten z nadmorskiej wsi.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!