LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Ballada o Nedzie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Przechodziłeś kiedyś pośród wzgórz słyszałeś mewy krzyk a e a e nad głową czarny kruk jak noc posępny, dziki, zły a e a e a a w dole purpurowy wrzos z nad morza zimny wiatr a e C G w ten dzień swój krwawy topór ostrzy kat. a G a a G e a Odkąd Anglik wziął nam ziemie nasz żywot stał się psi wielu nas chwyciło oręż swój waleczny naród w bój to żelaznej woli ludzie bez strachu szli na śmierć by znów zieloną wyspę wolną mieć. Bądź przeklęty angielski łotrze któryś wysłał wojska swe abyś gnił w czeluściach piekieł za przelaną naszą krew za nieszczęściach naszych przodków których zdjąłeś wolność- cześć obyś zdechł niech diabli wezmą cię. O jednym dziś zaśpiewam wam dzielny żeglarz z małej wsi po kresy kipił się z angolem by głowę katu dać to jego statek siał zagładę a ludzie w ogień szli Irlandii wciąż niósł sławę młody Ned z nadmorskiej wsi. Choć zabraliście nasze domy, zabraliście nasz kraj walczycie z naszym duchem lecz zwycięstwo nigdy wam miłość do Irlandii starej w sercu zawsze będzie tkwić zawsze znajdą się tak wielcy jak ten z nadmorskiej wsi.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!