LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Ballada o nieznanych ladach

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Kapitanie, ląd po zawietrznej! a e Dobrze go widać stąd. F G C7+ Omińmy go. Bezpieczniej d a nieznany omijać ląd. F e a Kapitanie, może by przystań Zaciszną ląd ten nam dał? Dla nas na morzu noc mglista i sztorm i burza i szkwał. Kapitanie, dziewcząt dostatek Może nas czeka drżąc. Naszą miłością ten statek, to morze i ta noc. Kapitanie, tam w każdym barze Zabawa, śmiechy i dżin. Tutaj jest szczęście nasze Na morzu wzburzonym tym. Kapitanie, długoż musimy Błąkać się w noce i dnie? Póki nam starczy siły i nie spoczniemy na dnie. Kapitanie, mgłą znów się okrył Ten ląd daleki i znikł. Dobrze, że go nie odkrył Ani ja, ani wy, ani nikt. Kurs w morze i naprzód pełna, Odwróćcie od brzegu wzrok, Na lądzie chwiejny, niepewny Jest marynarza krok.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!