LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Bar w Beskidzie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Jeśli chcesz z gardła kurz wypłukać G D Tu każdy wskaże ci drogę C D W bok od przystanku pekaesu G D W prawo od drogi asfaltowej C D G Kuszą napisy ołówkiem kopiowym Na drzwiach "od dziesiątej otwarte" "Dziś polecamy kotlet mielony" I "lokal kategorii czwartej" Lej się chmielu G D Nieś muzyko po bukowym lesie C G Panna Zosia ma w oczach dwa nieba e h Trochę lata z nowej beczki przyniesie C D W środku chłopaki rzucają łaciną O sufit i cztery ściany Dym z Extra - mocnych strzela jak szampan Bledną obrusy lniane Za to wieczorem gdy lipiec duszny Okna otworzy na oścież Gwiazdy wpadają do pełnych kufli Poogryzanych jak paznokcie Lej się chmielu... Kiedy chłopaki na nogach z waty Wracają po mokrej kolacji Świat się jak okręt morski kołysze Gościniec dziwnie ślimaczy A czasem któryś ze strachem na wróble Pogada o polityce Jedynie cerkiew marszczy zgorszona Szorstkie od gontów lice Lej się chmielu...
Data dodania: 2006-07-25 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 2 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-04-26 23:25:04
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciechester113wdh - 2007-11-18 09:30:38
chester113wdh napisał/apiosenka W. Jarosza i chociaż śpiewa ją EKT Gdynia jest to piosenka turystyczna
chester113wdh
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!