LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1381
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Belfast

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Gdy przed dziobem wyłonił się Belfast, G C G Znów mnie wiatry pognały na ląd. A7 D7 Porzuciłem żeglarską kompanię, G D G Miejskich ulic pochwycił mnie prąd. a D G Zabłysło mi słońce fortuny, G C G


Szczęście w kartach darował mi los. A7 D7 Pięknej dziewki blask oczu poruszył mnie, G D G Wyciągnąłem ją, diabeł wie skąd. a D G Ach, piękna, smukła jak kliper, G C G W jej ramionach znalazłem swój port. G A7 D D7 Kiedy nocą w barze tańczyła, G D G E7 Kochałem, wzdychałem jak czort. a D G Jej oczu blask szybko omamił mnie, Jak lunatyk popadłem w jej moc, Lecz nie dla mnie już nocą tańczyła, gdy W trzosie nagle zjawiło się dno. W tancbudzie co wieczór pijany jak wór Wielkie modły wznosiłem do gwiazd, Czarny barman na kredyt do kufla lał, Z każdą kreską nadchodził mój czas. Toczyło się koło fortuny, Ja zostałem na dnie - taki los. Gdzieś w portowej dzielnicy, spłukany do cna, Naganiaczom sprzedany za grosz. Cóż, whisky Belfastu wypita do dna, Gdzieś na morzu ocucił mnie wiatr. W doborowej, żeglarskiej kompanii Smukły kliper mnie poniósł do gwiazd. Ach, piękny, smukły to kliper, Pośród żagli znalazłem swój dom. Kiedy z falą harcuje, Gdy idzie na wiatr, Przypomina mi tancerki pląs.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 5 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-02-21 07:56:50
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieroland24 - 2007-06-19 10:00:58
roland24 napisał/asuper szanta polecam
roland24
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!