LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Betty

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

F F F F F / E Am Dm Am Betty! Nalepa wielbi Cie! I bardzo che! Byś pokochała!Mnie!!!! Am Dm Refren: Piękna jak Twe oczy! G F F Piękna jak Twój ryj! Am Dm G F E O miłością moją Betty jesteś Ty!!! Am Dm Piękna jak Twe oczy! G F E Piękna jak Twój ryj! Am Dm G C O miłością moją Betty jesteś Ty!!! C G Patrzyłem przez okno, C Am Zobaczyłem Cię, C G Am Zobaczyłem twój pysk i oczęta twe! Chciałem je otworzyć, By zawołać Cię, Ale ty uciekłaś i nie było Cię! Siedziałem przed domem, Gdy zjawiłaś się, wtedy już wiedziałem - Betty kocham Cię! Gdy przychodziłaś, Chciało mi się żyć, Wtedy wiedziałem, że chce z tobą być! Tamte wieczory, I pamiętne noce, Opętały mnie twe miłosne moce! Przyszła zimna jesień, Już nie było miło, W sercu ciągle czułem, że się coś zmieniło! W końcu ty odeszłaś, Zostawiłaś mnie, A sumienie gryzło, calutkie dnie! F E Czekałem sto dni i nie było wciąż Cię! f E Serce mi pękało a w oczach miałem łzę, Am C Chciałem byś wróciła, G E Lecz to /nie spełniało się!!! | x2 Refren | x3
Data dodania: 2012-01-05 Dodał: domator Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!