LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1415
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Betty

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
F F F F F / E Am Dm Am Betty! Nalepa wielbi Cie! I bardzo che! Byś pokochała!Mnie!!!! Am Dm Refren: Piękna jak Twe oczy! G F F Piękna jak Twój ryj! Am Dm G F E O miłością moją Betty jesteś Ty!!! Am Dm Piękna jak Twe oczy! G F E Piękna jak Twój ryj! Am Dm G C O miłością moją Betty jesteś Ty!!! C G Patrzyłem przez okno, C Am Zobaczyłem Cię, C G Am Zobaczyłem twój pysk i oczęta twe! Chciałem je otworzyć, By zawołać Cię, Ale ty uciekłaś i nie było Cię! Siedziałem przed domem, Gdy zjawiłaś się, wtedy już wiedziałem - Betty kocham Cię! Gdy przychodziłaś, Chciało mi się żyć, Wtedy wiedziałem, że chce z tobą być! Tamte wieczory, I pamiętne noce, Opętały mnie twe miłosne moce! Przyszła zimna jesień, Już nie było miło, W sercu ciągle czułem, że się coś zmieniło! W końcu ty odeszłaś, Zostawiłaś mnie, A sumienie gryzło, calutkie dnie! F E Czekałem sto dni i nie było wciąż Cię! f E Serce mi pękało a w oczach miałem łzę, Am C Chciałem byś wróciła, G E Lecz to /nie spełniało się!!! | x2 Refren | x3
Data dodania: 2012-01-05 Dodał: domator Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!