LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1415
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Brzegi Peru

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Hej, wielorybnicy, wam wichrów i burz, d C a d Nie straszne są ryki, czas w drogę nam już. a g A7 Kapitan powiedział, a ja wierzę mu. d a e7 A7 Jest moc wielorybów u brzegów Peru. d C a d Po drodze do Peru minęliśmy Horn Chłopy żelazne, ja ty i on. Łodzi wystarczy no to, żagle na maszt, Sygnały wiadome na łowy już czas. Pierwszego zoczyliśmy gdy zapadał już zmierzch I wtedy stary Banker tak do nas rzekł- Spokojnie do koi wypocząć, ja wiem Jutro po lewej znowu pojawią się. O piątej nad ranem poderwał nas wrzask Człowieka na topie- Tam dmucha. There she spoust! A z dołu ryk drugi- no gdzie one są? Dwa rumbu po lewej i trzy mile stąd. All hand’s on deck!. I tupot i krzyk Tablety do łodzi, nie leni się nikt. Odważnie i żywo do brasów, do rej, Obracaj w dół łodzie- Roll away, roll away! Pierwsza łódź gładko wyślizgnęła się w dół, Wybieraj i obłóż tę linę, a gdy zbrakło nam już rąk. Wypłyną krwią rzygnął, zdechł, na hol dał się wziąć, Chwyciliśmy haki by płetwy mu ciąć. Przy burtach na gajach ciągnęliśmy tran, Rekiny szalały we krwi z jego ran. A każdy się zwijał i robił za trzech Bo wyszło nam lepiej niż po pięćset na łeb. I w starym Tumbez pohulamy, że hej Masz pannę, ja też, ze dwie setki dam jej, Niech ma. A gdy forsę przehulasz do cna. Znów na wieloryby wyruszysz jak ja.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!