LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1403
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Brzegi Peru

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Hej, wielorybnicy, wam wichrów i burz, d C a d Nie straszne są ryki, czas w drogę nam już. a g A7 Kapitan powiedział, a ja wierzę mu. d a e7 A7 Jest moc wielorybów u brzegów Peru. d C a d Po drodze do Peru minęliśmy Horn Chłopy żelazne, ja ty i on. Łodzi wystarczy no to, żagle na maszt, Sygnały wiadome na łowy już czas. Pierwszego zoczyliśmy gdy zapadał już zmierzch I wtedy stary Banker tak do nas rzekł- Spokojnie do koi wypocząć, ja wiem Jutro po lewej znowu pojawią się. O piątej nad ranem poderwał nas wrzask Człowieka na topie- Tam dmucha. There she spoust! A z dołu ryk drugi- no gdzie one są? Dwa rumbu po lewej i trzy mile stąd. All hand’s on deck!. I tupot i krzyk Tablety do łodzi, nie leni się nikt. Odważnie i żywo do brasów, do rej, Obracaj w dół łodzie- Roll away, roll away! Pierwsza łódź gładko wyślizgnęła się w dół, Wybieraj i obłóż tę linę, a gdy zbrakło nam już rąk. Wypłyną krwią rzygnął, zdechł, na hol dał się wziąć, Chwyciliśmy haki by płetwy mu ciąć. Przy burtach na gajach ciągnęliśmy tran, Rekiny szalały we krwi z jego ran. A każdy się zwijał i robił za trzech Bo wyszło nam lepiej niż po pięćset na łeb. I w starym Tumbez pohulamy, że hej Masz pannę, ja też, ze dwie setki dam jej, Niech ma. A gdy forsę przehulasz do cna. Znów na wieloryby wyruszysz jak ja.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!