LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1539
    Ostatnie 7 dni: 15
  • Opracowanie

Chłopcy z Albatrosa

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Na manewry do Saint Marca a Przypłynęła marynarka, a Przypłynęła hen z dalekich, obcych mórz. a A7 A że karczma była sławna d U starego ojca Pawła, a Więc tam spieszy pięciu chłopców z "Albatrosa". E E7 a I ten pierwszy, co był chudy, a I ten drugi, co był rudy, a I ten trzeci, co bez przerwy wódkę chlał, a A7 I ten czwarty - ten obdarty - d Co miał w górę nos zadarty, a I co z czartem o swą duszę w kości grał! E E7 a I ten piąty - ten najmłodszy - a Co w miłości był najsłodszy, a Co miał oczy jak diamenty czarne dwa! a A7 Jak dziewczynie spojrzał w oczy, d To od razu zauroczył a I mógł wtedy robić wszystko to, co chciał! E E7 a A7 Każda jasno-, ciemnowłosa d Śni o chłopcach z "Albatrosa", a Z "Albatrosa", bo ich statek tak się zwał. E E7 a A miał stary ojciec Paweł Córkę wielce niełaskawą, Piękną Lili, co nie chciała chłopców znać. Aż pewnego dnia ujrzała, Strach powiedzieć - pokochała Wszystkich naraz pięciu chłopców z "Albatrosa". I pierwszego, co był chudy? Odpłynęli chłopcy nagle, Znikły w dali białe żagle, Płacze Lili, morze gorzkie od jej łez. A wtem z dala mkną sygnały, Że "Albatros" wpadł na skały, Zatonęło pięciu chłopców z "Albatrosa". I ten pierwszy, co był chudy? Płacze Lili dniem i nocą, Gwiazdy w niebie jej migocą, Wielkim falom wciąż przybywa Lili łez. Lecz? nie mija roczek cały, Dziadzio Paweł niańczy małych Pięciu malców - nowy manszaft "Albatrosa". A ten pierwszy - to jest chudy, A ten drugi - to jest rudy, A ten trzeci - jakby trochę wódki chciał, A ten czwarty - ten obdarty - Co ma w górę nos zadarty, Już by z czartem o swą duszę w kości grał! A ten piąty - ten najmłodszy - Tak jak ojciec jest najsłodszy I ma ślepia jak diamenty czarne dwa! Jak dziewczynie spojrzy w oczy, To od razu zauroczy I mógł będzie robić wszystko, co by chciał! Nie płacz Lili złotowłosa, Rośnie manszaft "Albatrosa", Taki sam, jak tamten z dzikich skał
Data dodania: 2006-07-25 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 7 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-02-22 11:10:38
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciemarkusg - 2009-07-04 22:18:53
markusg napisał/aJa to gran tak jak w wersji Kazik i Przyjaciele, czyli z Adur i jest trochę bardziej ostre i żywsze
markusg
Zgłoś nadużyciecygan072 - 2008-11-01 16:11:35
cygan072 napisał/aja gram tak samo tyle ze zamiast A gram E lepiej brzmi , ale jak kto woli, to link do tek piesni: http://pl.youtube.com/watch?v=PpUPoFD2Eq8&feature=related
cygan072
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!