LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 239
    Ostatnie 7 dni: 28
  • Opracowanie

Cowboy

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na prerię szary spłynął zmrok, po stepach wieje wiatr. Ť- a G Rozsiodłał konia stary kowboj, przy ognisku siadł. Ť- a C Gdy ogień resztką sił się tlił, dorzucił parę drew. Ť- a F Wieczorne mgły niosą jego śpiew: Ť- a F a Co mi tam wiatr, co mi tam chłód. Ť- C a


Byle był koń, wiatronogi druh. Ť- F a Byle był kolt, lasso i bat Ť- C a Co mi tam chłód, co mi tam wiatr. Ť- F a Pamiętasz stary koniu, jak żeś młodym źrebcem był? Marzyłem - kupię sobie dom, jak człowiek będę żył. Pasałem bydło całe życie, co dziś mam, czy wiesz? Dwa kolty, siodło, ciebie i tę pieśń. Nad ranem, gdy kowboje wyganiali bydło w step, Starego pochowali, starej szkapie kula w łeb. Na morzu prerii, w dali gdzieś, kowbojów znika sznur. Wiatr niesie pieśń, wzmaga jeszcze ból.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!