LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 565
    Ostatnie 7 dni: 29
  • Opracowanie

Cowboy

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na prerię szary spłynął zmrok, po stepach wieje wiatr. Ť- a G Rozsiodłał konia stary kowboj, przy ognisku siadł. Ť- a C Gdy ogień resztką sił się tlił, dorzucił parę drew. Ť- a F Wieczorne mgły niosą jego śpiew: Ť- a F a Co mi tam wiatr, co mi tam chłód. Ť- C a Byle był koń, wiatronogi druh. Ť- F a Byle był kolt, lasso i bat Ť- C a Co mi tam chłód, co mi tam wiatr. Ť- F a Pamiętasz stary koniu, jak żeś młodym źrebcem był? Marzyłem - kupię sobie dom, jak człowiek będę żył. Pasałem bydło całe życie, co dziś mam, czy wiesz? Dwa kolty, siodło, ciebie i tę pieśń. Nad ranem, gdy kowboje wyganiali bydło w step, Starego pochowali, starej szkapie kula w łeb. Na morzu prerii, w dali gdzieś, kowbojów znika sznur. Wiatr niesie pieśń, wzmaga jeszcze ból.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 9 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2017-07-24 14:50:01
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieMichaellar (gość) - 2017-06-19 16:33:33
 napisał/awh0cd5325 <a href=http://buycephalexin2017.top/>buy cephalexin</a> <a href=http://cafergot100.gdn/>cafergot</a> <a href=http://buybentyl25.gdn/>bentyl cost</a> <a href=http://zithromax500.top/>zithromax</a>
Michaellar (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!