LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1724
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Kobiety z portu

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Piękny połów rejs nam dał a e Widać los łaskawy był C G Każdy myśał gdyśmy już do domu szli d a E Na lądzie da się przeżyć a e miesiąc albo trzy C G Ci co żony mieli, już liczyli dni. d a E ref. A nasze kobiety w porcie są a e d a Wypatrują swoje oczy od rana do nocy C G d E A wieczorem stawiają w oknach świece zapalone d C d a I mają nadzieję, że to godzin już niewiele C G E a Bosman pierwszy poczuł cios Choć przygłuchy trochę był Krzyknął: Chłopcy, kry nam kadłub drą! Potem szybko poszło wszystko, Maszt jak słomka cienka prysnął I nasz szkuner z desek, z trzaskiem Nieuchronnie szedł na dnref. ref. A nasze kobiety... Kumple w falach przed chwilą Teraz wszyscy już są w Hilo Szyper w oczy mi popatrzył i podążył tam I z załogi kilkunastu w martwej ciszy, już bez wrzasków Uczepiony jakiejś belki pozostałem w morzu sam ref. A nasze kobiety... Cud to chyba, że przeżyłem, chociaż w morzu długo byłem, A do portu, skąd wyszliśmy, jakoś wracać strach Bo gdzie oczy swe podzieję, gdy odbiorę im nadzieję Tym kobietom, których mężów głosy ciągle słyszę w snach.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 0 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-08-19 14:06:38
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciedamian15 - 2006-11-29 18:21:20
damian15 napisał/aI to mi sie podoba. Tekst jest chwyty są i teras tylko pozostake grać i śpiewać :D
damian15
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!