LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1724
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Kobiety z portu

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Piękny połów rejs nam dał a e Widać los łaskawy był C G Każdy myśał gdyśmy już do domu szli d a E Na lądzie da się przeżyć a e miesiąc albo trzy C G Ci co żony mieli, już liczyli dni. d a E ref. A nasze kobiety w porcie są a e d a Wypatrują swoje oczy od rana do nocy C G d E A wieczorem stawiają w oknach świece zapalone d C d a I mają nadzieję, że to godzin już niewiele C G E a Bosman pierwszy poczuł cios Choć przygłuchy trochę był Krzyknął: Chłopcy, kry nam kadłub drą! Potem szybko poszło wszystko, Maszt jak słomka cienka prysnął I nasz szkuner z desek, z trzaskiem Nieuchronnie szedł na dnref. ref. A nasze kobiety... Kumple w falach przed chwilą Teraz wszyscy już są w Hilo Szyper w oczy mi popatrzył i podążył tam I z załogi kilkunastu w martwej ciszy, już bez wrzasków Uczepiony jakiejś belki pozostałem w morzu sam ref. A nasze kobiety... Cud to chyba, że przeżyłem, chociaż w morzu długo byłem, A do portu, skąd wyszliśmy, jakoś wracać strach Bo gdzie oczy swe podzieję, gdy odbiorę im nadzieję Tym kobietom, których mężów głosy ciągle słyszę w snach.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 6 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-06-17 08:46:18
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciedamian15 - 2006-11-29 18:21:20
damian15 napisał/aI to mi sie podoba. Tekst jest chwyty są i teras tylko pozostake grać i śpiewać :D
damian15
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!