LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1539
    Ostatnie 7 dni: 15
  • Opracowanie

Lawice

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Jak każdego dnia zabraliśmy lód, D A Boss jak zwykle rzekł- Dziś pogoda będzie. D A E Stary motor nasz zaczął kaszleć znów A h7 D A I jak co dnia przyszło wyjść po śledzie. D A D E7 A Wstawał piękny dzień, raził oczy blask, Pomyślałem tak- Niech Pan Bóg nas wiedzie. Daj spokojny dzień dobry Panie nasz, No i oczywiście dużo śledzi. To jest twardy chleb, lecz ten tylko znam, Umiem zrobić stek, umiem sprawić sieci, Całe życie me to ten mokry dek I tysiące ton najtłustszych śledzi. Zgarnęliśmy już ładnych kilka skrzyń, Dogger Bank jest łaskaw dziś dla swoich dzieci I do portu już trzeba gnać co sił, Zanim spadnie cena naszych śledzi. Swą robotę znam, wszystko jedno mi Czy wydawać trał, czy też stać na sterze. Lata całe już nanizały dni I wciąż sukces liczbą śledzi mierzę. I co z tego mam? Kilka starych szmat I do kości cięte nożem co dzień ręce, Parę pięknych dni, żadną liczbę strat I na koncie śledzi coraz więcej.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 1 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!