LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Lawice

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Jak każdego dnia zabraliśmy lód, D A Boss jak zwykle rzekł- Dziś pogoda będzie. D A E Stary motor nasz zaczął kaszleć znów A h7 D A I jak co dnia przyszło wyjść po śledzie. D A D E7 A Wstawał piękny dzień, raził oczy blask, Pomyślałem tak- Niech Pan Bóg nas wiedzie. Daj spokojny dzień dobry Panie nasz, No i oczywiście dużo śledzi. To jest twardy chleb, lecz ten tylko znam, Umiem zrobić stek, umiem sprawić sieci, Całe życie me to ten mokry dek I tysiące ton najtłustszych śledzi. Zgarnęliśmy już ładnych kilka skrzyń, Dogger Bank jest łaskaw dziś dla swoich dzieci I do portu już trzeba gnać co sił, Zanim spadnie cena naszych śledzi. Swą robotę znam, wszystko jedno mi Czy wydawać trał, czy też stać na sterze. Lata całe już nanizały dni I wciąż sukces liczbą śledzi mierzę. I co z tego mam? Kilka starych szmat I do kości cięte nożem co dzień ręce, Parę pięknych dni, żadną liczbę strat I na koncie śledzi coraz więcej.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!