LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1559
    Ostatnie 7 dni: 6
  • Opracowanie

Marsz irlandzki

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Kiedy szedłem w dół przez Holy Road e D e W głowie szumiał jeszcze tęgi grog G D Zobaczyłem jak zza rogu wnet e D e Mundurów rząd wyłania się. G D e Nim pojąłem co się dzieje tu e D e Na bruk posłał mnie żołnierski but, G D Krzyknął sierżant- bierzcie go! e D e Teraz armia będzie matką twą! G D e Hej, irlandzka świnio szansę masz, By za króla w walce życie dać Armatniego mięsa flocie trza Tam prowadzi teraz droga twa. Gdym zrozumiał co powiedział mi Kolba w łeb dostałem razy trzy, Zapamiętaj dobrze lekcję tą Tak ćwiczy Navy własność swą. Minął miesiąc, potem drugi, hen Bat na plecach znaczył dzień za dniem. W imię króla bił nas bosman drań- Niejeden wtedy zdechł od ran. Palił żar i siekł nas zimny deszcz Z którym krew i pot mieszały się Do armaty przypisanyś, To armia domem twoim, aż po grób. Śmierć kosiła nas jak łan, Gdy do wielkiej bitwy szliśmy tam. Wielu chłopców oddało życie swe, By król mógł spokojnie bawić się. Płaczcie matki wśród Irlandii wzgórz Synów wam nie odda Navy już Werbowników znowu wyśle- Krew dla Anglii! dla was śmierć i ból. -zmiana tempa i melodii- Przy brasach stoją chłopcy z Port, G Na rei z Gilford rudy John. G Z Connambury kilku też e Przy kabestanie trudzi się. DG Braci tu Irlandii kwiat marnuje młode lata G D e h Nie dla nich pięknych dziewcząt śpiew, G Kat prędzej ich wyswata. e Jeszcze raz pijmy grog, e Za Irlandię, w górę szkło!!! De Wspominam pierwszej bitwy dzień, Pamięta ten kto przeżył. Armatni dym wycisną łzy, Gdy wściekle wróg uderzył. I tylko bosman kazał nam Nienawiść czuć do niego. Zginęło wtedy chłopców stu- Kapitan dopiął swego. Lecz nadejdzie taki czas, Że wyrównamy krzywdy swe. I zadrży Anglia i jej król, Poleje się brytyjska krew. Nie pójdzie zdychać żaden z nas Dla nie wiadomo czego. Niech angol toczy wojnę swą, Nam, bracie, nic do tego.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!