LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1703
    Ostatnie 7 dni: 16
  • Opracowanie

Marynarskie portki

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Z obory wzięli ją, niewinny wiejski kwiat, C F C Nie miała jeszcze chłopa, choć 16 miała lat, G W hotelu księcia Jurka, kelnereczką była tam, C F C Szefowa strzegła cnoty jej, ta najgroźniejsza z dam. G C Marynarskie portki opięte tu i tam, G C A w środku kawał chłopa, to marzenie każdej z dam. F C G C Do miasta w marszu przybył 42 pułk, Łajdaków i bękartów banda, każdy z nich to zbój. Burdele zatłoczyli, zapchali każdy bar, Lecz kelnereczka wywinęła się z plugawych łap. Dragoni Księcia Walii, przybyli wkrótce też, Ogiery słynne, wygłodzone, wśród zimowych leż, I w całym mieście słychać było kobiet płacz i krzyk, Lecz hotelowej kelnereczki znów nie dorwał nikt. Aż kiedyś przybył żeglarz, zwyczajny łotr i cham, Z dębowym sercem, krzepi w krzyżu postrach cór i mam, Przez siedem lat czy więcej, żeglował gdzieś przez świat, I widać było o czym myślał przez te parę lt. Poprosił ją o świecę, by drogę znaleźć mógł, A potem o poduszkę i ciepły koc do nóg, Obiecał, że nie dotknie jej, że jej nie przerwie snu, Lecz gdyby mogła wejść do wyra, cieplej będzie mu. Niewinna kelnereczka bezmyślnie wlazła tam, A on się na niej znalazł w mig, ten brutal, drań i cham, I wykorzystał do dna różnicę obu płci, Na koniec tylko rzekła: chyba teraz ciepło ci? Gdy wczesnym rankiem żeglarz, bezsilny z łóżka wstał, Za kłopot i siniaki jej pieniążek srebrny stał Powiedział- jeśli córka będzie, w domu trzymaj ją, A gdyby to był chłopiec, to n morze wyślij go. Niech marynarskie portki, jak ja na zadku mam, Jak jego tatko niech ma reje gdy mu każą gna.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 5 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-05-26 21:09:02
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciekula_ol - 2011-03-11 21:11:14
kula_ol napisał/aWspaniała piosenka "Czterech Refów". Prosta, ale ładna linia melodyczna, wpadający w ucho i łatwy do podchwycenia przez widzów refren, no i oczywiście pikantny tekst. Polecam włączyć do swojego repertuaru.
kula_ol
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!