LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Matthew Anderson

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Nazywam się Mathew Anderson green hornem byłem gdy e D C D e wlazłem na pokład jednego z tych co hen na południe szły e D CD e a był to w mym życiu pierwszy rejs poznałem więc morza smak G H7 ciężka robota tam prędko też przygięła mój sztywny kark. e D C D e Way, hej żegluj no strzeżcie córek swych w Hilo G D C D Jankeski statek w zatokę wszedł potańcujemy tam sobie fest. G D G C e D e Harpunnik stary nauczył mnie przeliczać długie dni na krągłe kształty baryłek co w gardziele ładowni szły a kiedy dzielny statek nasz miał tranu pełen brzuch odwrócił swój dziób i pochylił maszt na Hilo Town obrał kurs. Słońcem nas przyjął Hilo port na brzegu dziewczyny już kolanem ech o kolano trą a mężczyźni rwą czapki z głów a kiedy już nasz cuchnący tran na złoto zamienił się portowym uciech szedłem szukać tam nie wiedząc że zgubi mnie to. Małej Jill wpadłem w ręce miała oczy jak morza toń podniosła raz rzęsy a ciepło ich przypomniało stracony dom oddałem się jej niby dzieciak o swym ojcu mówiła mi że pastorem jest i jak walczy ze złem niczym tarcza w tym mieści tkwi. Jak słońce co wiosną roztapia kry tak szybko sprawiła że padłem na kolana i zgodziła się przysięgać na dobre i złe nie zobaczę już Atlantyku chmur, gór mięsa płynących krwią może czasem sztorm przyniesie mi mej wolności piosenkę tą.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!