LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1559
    Ostatnie 7 dni: 6
  • Opracowanie

Miasto

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Wciąż w pamięci mam wciąż je widzę w mych snach G D C G miasto które tak bardzo zapadło w serce me C G D tam za młodych lat grałem w piłkę nie raz G D C G tam był śmiech niósł go wiatr przez dym. C G D G I przez deszcz gdzie mój dom biegnąc nocą drogą tą e D C G wzdłuż więziennych ścian do fontanny C a D te szczęśliwe dni i tak wiele wspólnych chwil G D C G zostawiło to miasto w sercu mym. C G D G Tam muzyki głos słyszeliśmy co noc i pieśni o morzu wypełniały życie nam sławy słodki smak czerpaliśmy do dna i nie znane wstawało co dnia. Co dzień wcześnie rano ryk syren budził mnie to kobiety z rynku zaczynały swój dzień ojca twarda dłoń miała koić dzieci szloch gdy we mgle został gdzieś matki głos. Miałem wtedy, ech, 16 lat i dziś tak jak wtedy wciąż pytam któryś raz jaki będzie świat jaki zostawimy ślad ...
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!