LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1562
    Ostatnie 7 dni: 9
  • Opracowanie

Miła

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Szczur kończy gulasz mdły, e Już pora wyjść z kantyny, e Karcianej zapis gry H7 Na liście od dziewczyny. H7 Przed nami długa noc, a Ruszamy jutro z rana, a Pod szary wpełzasz koc, G Co skrywa grzech Onana. H7 Miła - nie przychodź na wołanie, e a Miła - wojenka, moja pani. e a Z nią się kochać chcę, G D e Gdy w nocy się budzę. D H7 Miła - twą postać widzę we śnie, e a Miła - dojrzałe dwie czereśnie e a Weźmiesz z dłoni mej, G D e Gdy kiedyś powrócę. H7 e a H7 Dwadzieścia prawie lat I w czapkę znaczek wpięty, Papieros w kącie warg Niedbale uśmiechniętych. Obija się o bok Nabite "Parabellum", Śpiewamy idąc w krok Dwa metry od burdelu. Już dojadł resztki szczur, Do koszar powracamy, Na ścianach latryn wzór Z napisów nie dla damy. Na sen nam czasu brak, Kostucha kości liczy, Pijani w drobny mak Walimy się na pryczę.
Data dodania: 2006-07-26 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!