LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Miła

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Szczur kończy gulasz mdły, e Już pora wyjść z kantyny, e Karcianej zapis gry H7 Na liście od dziewczyny. H7 Przed nami długa noc, a Ruszamy jutro z rana, a Pod szary wpełzasz koc, G Co skrywa grzech Onana. H7 Miła - nie przychodź na wołanie, e a Miła - wojenka, moja pani. e a Z nią się kochać chcę, G D e Gdy w nocy się budzę. D H7 Miła - twą postać widzę we śnie, e a Miła - dojrzałe dwie czereśnie e a Weźmiesz z dłoni mej, G D e Gdy kiedyś powrócę. H7 e a H7 Dwadzieścia prawie lat I w czapkę znaczek wpięty, Papieros w kącie warg Niedbale uśmiechniętych. Obija się o bok Nabite "Parabellum", Śpiewamy idąc w krok Dwa metry od burdelu. Już dojadł resztki szczur, Do koszar powracamy, Na ścianach latryn wzór Z napisów nie dla damy. Na sen nam czasu brak, Kostucha kości liczy, Pijani w drobny mak Walimy się na pryczę.
Data dodania: 2006-07-26 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!