LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1724
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Na Mazury

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Się masz, witam Cię, piękną sprawę mam. D A D Pakuję bety swe i leć ze mną w dal. D A D Rzuć kłopotów stos, no nie wykręcaj się, G D A D Całuj wszystko w nos, G D Osobowym drugą klasą przejedziemy się. A Na Mazury, Mazury, Mazury, D G D Wypływamy tą łajbą z tektury, D G D Na Mazury, gdzie wiatr zimny wieje, D G D Gdzie są ryby i grzyby, i knieje. D A D Tam gdzie fale nas bujają, G D Gdzie się ludzie opalają, A D Wschody słońca piękne są G D I komary w dupę tną, A D Gdzie przy ogniu gra muzyka G D I gorzała w gardle znika. A D Pan leśniczy nie wiadomo skąd G D Woła do nas "poszli won!" A D Uszczelniłem dno, lekko chodzi miecz, Zęzy smrodów sto przewietrzyłem precz, Ster nie spada już i grot luzuje się Więc się ze mną rusz, Już nie będzie tak jak wtedy, nie denerwuj się. Na Mazury, Mazury... Skrzynkę piwa mam, ty otwieracz weź, Napić Ci się dam tylko mi ją nieś. Coś rozdziawił dziób i masz głupi wzrok, No nie stój jak ten słup Z Węgorzewa na Ruciane wykonamy skok. Na Mazury, Mazury... E A E E H7 E ... A E H7 E
Data dodania: 2006-07-26 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 4 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!