LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Nostalgia

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Dziś odwiedziła mnie nostalgia G C7 G G7 We włosach miała morską sól C7 G G7 Mówiła coś od rzeczy C7 G o brzuchatych żaglach e7 z butelki piła rum. a D7 G G7 C7 G e7 a D7 G G7 Siedziała u mnie aż do rana Mieszała z rumem cierpki gin Paliła czarny tytoń Na gitarze grała Opowiadała sny. O samym środku niepogody O falach stromych wiatrach złych Cyklon z podbitym okiem Ale jeszcze młody W pokoju zaczął wyć. A potem passat tu przyleciał Tańczyły bryzy słonych mórz Zbudzona żona woła: Zamknij drzwi bo przeciąg I przestań już się tłuc! Lustro ma zapuchnięte oczy I twarz jak rozłupany pień Cóż trzeba się ogolić I pójść do roboty By jutro kupić chleb. Ale w nocy przyjdzie znów nostalgia Przyniesie w dłoniach słony bryzg Przysiądzie mi na kołdrze I w żagle z prześcieradła Otuli moje sny.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!