LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1412
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Nostalgia

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Dziś odwiedziła mnie nostalgia G C7 G G7 We włosach miała morską sól C7 G G7 Mówiła coś od rzeczy C7 G o brzuchatych żaglach e7 z butelki piła rum. a D7 G G7 C7 G e7 a D7 G G7 Siedziała u mnie aż do rana Mieszała z rumem cierpki gin Paliła czarny tytoń Na gitarze grała Opowiadała sny. O samym środku niepogody O falach stromych wiatrach złych Cyklon z podbitym okiem Ale jeszcze młody W pokoju zaczął wyć. A potem passat tu przyleciał Tańczyły bryzy słonych mórz Zbudzona żona woła: Zamknij drzwi bo przeciąg I przestań już się tłuc! Lustro ma zapuchnięte oczy I twarz jak rozłupany pień Cóż trzeba się ogolić I pójść do roboty By jutro kupić chleb. Ale w nocy przyjdzie znów nostalgia Przyniesie w dłoniach słony bryzg Przysiądzie mi na kołdrze I w żagle z prześcieradła Otuli moje sny.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!