LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Paddy West

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Gdy pierwszy szedłem do London Rose G C gdzie Paddy West miał swój dom a7 D7 G choć nie dał mi grogu a żarcie miał psie C G e zostałem u niego dzień a7 D7 powiedział- Stary, potrzeba rąk G C G e na statek zaciągnij się a7 D7 choć trumną wszyscy żeglarze go zwą G C tam znajdziesz swój własny dom . a7 D7 C Więc załóż bracie drelichy G C G z uśmiechem na pokład wejdź e A7 D7 i powiedz żeś dobrym żeglarzem G C jest bo przysłał cię Paddy West. A7 D7 G A kiedy już dobrze napchałem brzuch to Paddy powiada tak- Na górę szoruj i zrefuj grot bo porwie go ostry wiatr pognałem biegiem jak kazał West po schodach tupiąc jak wół nie było żagli więc z głupia frant firany ściągnąłem w dół. Miał Paddy szturwał przed domem swym na słupie wbitym na sztorc sterować kazał kursantom swym na wachcie stać dzień i noc czasami krzyczał - All hand's on deck! i wodą z wiadra nas lał i to znaczyło że przyszedł sztorm i silny kładzie nas szkwał. Powiadał Paddy - Ostatnią rzecz co ją uczynić ci trza trzy razy musisz okrążyć stół gdzie bycze tkwią rogi dwa i wtedy brachu tak możesz rzec że zejman z ciebie i chwat trzykrotnie już okrążyłeś Horn i pływasz od wielu lat.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!