LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1729
    Ostatnie 7 dni: 4
  • Opracowanie

Piosenka żeglarska

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
h Słońce zachodzi, czas ruszać na wczasy e G A Tysiące aut tonie w drogowych korkach h Siadają przy grillach bogate grubasy e G A Przybywa gawiedzi w żeglarskich portach h Wakacyjny cyrk znów się zaczyna e G A Żaglówki, bursztyny, cepelia krasnale h Jak to wszystko bez bólu wytrzymać? e Mam swój własny sposób G A Działa doskonale! h D Rym, cym, cym E G Ja i moja żaglówka h D Rym, cym, cym E G On i jego łódka h D Rym, cym, cym E G Ja i moja żaglówka h D Rym, cym, cym Fis h On i jego jacht Szkwalik mą łódeczkę popycha powoli Przed dziobem znany port ? Mikołajki Na nabrzeżu widać, na czym kraj nasz stoi Skutery to mafiosi, biznesmeni motorówki Każdy z nich zew morza w żyłach czuje Zje kiełbasę z rożna, zaśpiewa szanty Jedno piwo sto tysięcy tu kosztuje Wolę tanie winko, w głowie inne mam kuranty Rym, cym, cym ............ Złotą plażą spacerują fajne panny Są i te w swetrach, są i na szpilkach Tu hipisowsko, tu makijaż staranny Są też ich chłopcy w ortalionowych kurtkach Tata zapłacił za łódkę na Mamrach Lecz, po co pływać, gdy tu czas fajnie leci Na łajbie jest przecież i wucet i sauna Szkoda, że nie znają mej piosnki te dzieci Rym, cym, cym ............... Nocą woda niesie blask ognisk i dźwięki Letniej biesiady przy gitarze, co nie stroi Bawi się młodzież aż po same ranki Chyba, że bard przedwcześnie się zdoi Bo trzeba coœ przecież przeżyć i pamiętać Kto jak wymiotował i kto wpadł w krzaki Œśmieszne są bardzo te z wakacji wspomnienia Biorę całą wstecz, słuchać swojej bajki Rym, cym, cym .............. Długo tak można sunąć po jeziorze Szlakiem wielu przygód i paranoi Mówią, że co roku jest coraz gorzej Żeby nie zwariować œśpiewajcie mili moi! Rym, cym, cym,
Data dodania: 2013-07-10 Dodał: tometh Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 8 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-11-22 14:06:28
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciejapco (gość) - 2019-11-05 13:10:17
 napisał/aAutor: Kuśka Brothers
japco (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!