LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1415
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Pojde przez morze

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Rozbiję swój świat zabity deskami, a7 d7 E a Z tych desek zbuduję ja z tęsknoty łódź. a7 d7 E Perły, korale rozsypię na szczęście, a7 G C7+ F Muszle, bursztyny, a może coś jeszcze. d7 E a Będę wędrował poza horyzont Ze swojskim balastem- wielką walizą, Z wyspy na wyspę, raz dniem, a raz nocą Popłynę tam, gdzie oczy poniosą. Gwiazdy to ryby latające d7 E7 a Gdzieś między księżycem a słońcem. d7 E7 a A7 Morze- modlitwa Boga i ludzi d7 G C7+ F Za tych, których życie zbytnio trudzi. d E7 a W trójkącie żagla słońce powieszę I będę studził płonne zapały Serc zbyt gorących i tych zbyt małych, I tych, co burzą i tych co ciszą. Pójdę nade mną trzy czarne wieże Jak trzy dzwonnice rybackich świątyń. Będzie im lekko w wodach, gdy dzwony Wydzwonią żywot wieczornych modlitw.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!