LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1628
    Ostatnie 7 dni: 14
  • Opracowanie

Szkuner I'm Alone

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Baksztagiem pruł nasz I’m Alone hen, od Meksyku bram e G D A Jankes w dziób kopany po piętach deptał nam. a7 e Tysiące beczek rumu od lockerów aż po dno e G D I nawet kabla luzu choć byś robił nie wiem co. a e Sam Neptun śpiewał szanty, po cichu sprzyjał nam C G Więc bił rekordy I’m Alone, choć groził wciąż Wuj Sam a H7 Na jedną kartę wszystko, jak struna każdy bras C G H7 e Niech diabli porwą Coast Guard, tak mawiał każdy z nas. a e A dawniej szkuner I’m Alone hen po łowiskach gnał Lecz w końcu ryb zabrakło i głód zajrzał w oczy nam. Za burtę poszły sieci, bo tak krzyczał kobiet tłum. Jankesi mają ginu dość, postawmy więc na rum. Gdy stawialiśmy żagle, to Coast Guard wpadał w trans Ta banda bubków w baliach nie miała żadnych szans Pułapkę zastawili gnoje choć tak dobrze szło Posłali dzielny I’m Alone z ładunkiem aż na dno. Niejedne w Nowej Szkocji szkuner taki spotkał los A wszystko przez cholerny głód i wiecznie pusty trzos, Choć jeden z nich nasz I’m Alone swe miejsce w pieśni ma. I pewnie Neptun lubi go i w kości na nim gra. I Neptun śpiewa szanty, po cichu sprzyja nam Choć leży na dnie I’m Alone i śmieje się Wuj Sam Na jedną kartę wszystko , jak struna każdy bras Niech diabli porwą Coast Guard, tak mawiał każdy z nas. A ci co pokład I’m Alone kochali jak swój dom Nie dla nich blaski sławy i nie dla nich w niebie tron. Niech mają choć ten cichy klang, jeden marny dzwon I nich każdy do nich woła: Hej, Smuggler z I’m Alone. Niech Neptun śpiewa szanty, po cichu sprzyja nam Rekordy bije I’m Alone i zamknie się Wuj Sam Na jedną kartę wszystko, jak struna każdy bras Niech Smuggler pije tylko rum, tak mawiał każdy z nas.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 3 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-04-22 06:34:48
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieDominik (gość) - 2012-02-11 21:16:54
 napisał/amam pytanie, jakie bicie do tego stosujecie koledzy/koleżanki gitarzyści ? :)
Dominik (gość)
Zgłoś nadużycieMcGiver - 2009-07-01 11:47:37
McGiver napisał/ajest pomyłka powinno być "i głód w oczy zajrzał nam" zamiast "i głód zajrzał w oczy nam" ale tak to wszystko spoko :)
McGiver
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!