LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Szkuner I'm Alone

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Baksztagiem pruł nasz I’m Alone hen, od Meksyku bram e G D A Jankes w dziób kopany po piętach deptał nam. a7 e Tysiące beczek rumu od lockerów aż po dno e G D I nawet kabla luzu choć byś robił nie wiem co. a e Sam Neptun śpiewał szanty, po cichu sprzyjał nam C G Więc bił rekordy I’m Alone, choć groził wciąż Wuj Sam a H7 Na jedną kartę wszystko, jak struna każdy bras C G H7 e Niech diabli porwą Coast Guard, tak mawiał każdy z nas. a e A dawniej szkuner I’m Alone hen po łowiskach gnał Lecz w końcu ryb zabrakło i głód zajrzał w oczy nam. Za burtę poszły sieci, bo tak krzyczał kobiet tłum. Jankesi mają ginu dość, postawmy więc na rum. Gdy stawialiśmy żagle, to Coast Guard wpadał w trans Ta banda bubków w baliach nie miała żadnych szans Pułapkę zastawili gnoje choć tak dobrze szło Posłali dzielny I’m Alone z ładunkiem aż na dno. Niejedne w Nowej Szkocji szkuner taki spotkał los A wszystko przez cholerny głód i wiecznie pusty trzos, Choć jeden z nich nasz I’m Alone swe miejsce w pieśni ma. I pewnie Neptun lubi go i w kości na nim gra. I Neptun śpiewa szanty, po cichu sprzyja nam Choć leży na dnie I’m Alone i śmieje się Wuj Sam Na jedną kartę wszystko , jak struna każdy bras Niech diabli porwą Coast Guard, tak mawiał każdy z nas. A ci co pokład I’m Alone kochali jak swój dom Nie dla nich blaski sławy i nie dla nich w niebie tron. Niech mają choć ten cichy klang, jeden marny dzwon I nich każdy do nich woła: Hej, Smuggler z I’m Alone. Niech Neptun śpiewa szanty, po cichu sprzyja nam Rekordy bije I’m Alone i zamknie się Wuj Sam Na jedną kartę wszystko, jak struna każdy bras Niech Smuggler pije tylko rum, tak mawiał każdy z nas.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 0 =

Zgłoś nadużycieDominik (gość) - 2012-02-11 21:16:54
 napisał/amam pytanie, jakie bicie do tego stosujecie koledzy/koleżanki gitarzyści ? :)
Dominik (gość)
Zgłoś nadużycieReklama - 2018-11-14 04:01:29
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieMcGiver - 2009-07-01 11:47:37
McGiver napisał/ajest pomyłka powinno być "i głód w oczy zajrzał nam" zamiast "i głód zajrzał w oczy nam" ale tak to wszystko spoko :)
McGiver
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!