LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1437
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Tyle mamy za sobą przebytych mil

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Tyle mamy za sobą przebytych mil, Tyle wiatrów gnało nas, Tyle razy człowiek wył, Gdy już mu brakło sił, Mówił, że to ostatni raz. d C d C D d C d C d Ref. : I znów morza ryk i w huku fal Wiatr złowrogą melodię gra. Znowu pompa idzie w ruch, Znowu tyrać masz za dwóch, Gdy nierówna walka trwa. d F d C d d C d d C d C d C d Tyle portów odwiedził każdy z nas, Tyle przygód przeżył w nich, Tyle forsy nieraz miał, Że już porzucić chciał Ten żeglarski podły wikt. Tyle lat już po morzach włóczymy się, Tyle lat żyjąc byle jak, Tyle razy mówił człek: Dość włóczęgi tej, Już to wszystko rzucić czas. Człowiek jednak w swej głupiej naturze ma coś, Trudno to zrozumieć nam, Tyle razy dostał w kość, Że powinien mieć dość, Lecz go znów na morze gna.
Data dodania: 2007-03-02 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!