LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1415
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Zabierz mnie na lad

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Rzuciłem swój wór na zmarznięty dek a d Był styczniowy mroźny dzień. e a W wachcie było nas trzech: ja, Tom i Jack. a d Dwóch do lin jeden na ster. e a Dmuchnęło z N-E na Georges Bank a d I czas zaczął szybko biec. e a Silnik warknął raz, potem całkiem zagasł a d I wtedy zaczęło się. e a Zabierz nas na ląd, spróbuj znaleźć cichy port. a d e a Tak daleko jest dom, wręgi łamie sztorm. a d Zabierz nas na ląd. e a Jack klął jak szewc, cisną korbą i rzekł: Co do diabła z tą maszyną. Tyle zdrowia przez ciebie straciłem nikt nie wie. Doprowadzisz nas do ruiny. Coraz mocniej dmucha, łódź steru nie słucha. Hej, spróbujemy jeszcze raz! A dryf zwiększał się i wiedziałem, Że obraca nas burtą do fal. Tom chwycił za topór, ciął fały i szoty, A gdy nagle trafił na reling. Splunął w morze i zbladł, Twarz miał bledszą niż grad Co pokład już zaścielił. Do wiatru na parę chwil Tak niewiele brakowało I pamiętam, że chciałem modlić się O więcej wody przed tą czarną skałą. Jack z wiatrem i prądem sztormować chciał W szalejącej otchłani. Łódź leżała na burcie, fala zakrył nas. I wiedziałem, że koniec z nami. Przez kilka chwil widziałem zgniły kil I zwoje lin w spienionej wodzie. Nie mogłem zrobić nic i w głowie ta myśl Obym się nigdy nie urodził. Płynął prądy wieje wiatr, zawsze było tak Tylko człowiek chce z nimi się mierzyć. Boże pomóż tym co na morzu dziś są I chroń tych co nie mogą przeżyć.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 2 =

Zgłoś nadużyciebartek7498 - 2009-01-10 20:08:24
bartek7498 napisał/apo za tym szanta nazywa sie "zabierz nas na ląd"
bartek7498
Zgłoś nadużycieReklama - 2018-06-18 17:13:02
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciebartek7498 - 2009-01-10 20:07:51
bartek7498 napisał/ajest duzo bledow w tekscie...widac ze pisany ze sluchu
bartek7498
Zgłoś nadużyciemalysz - 2006-08-30 18:10:10
malysz napisał/ajest kilka błedów w teksci
malysz
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!