LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 236
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1316
    Ostatnie 7 dni: 5
  • Opracowanie

Żeglowanie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Wiatr pochylił wesoło żagli biel, D G D Burta srebrne grzebienie fali tnie. D D7 A A7 Zniknął w dali szary ląd, ziemskie troski poszły w kąt. D D7 G Hej! Przed nami morskich przygód jasne dni. D A7 D Słońce nigdy nam nie zajdzie, h fis W śmiałych rejsach przez ten świat. h fis Każdy z nas swój cel odnajdzie, G A D Choćby zawsze szedł pod wiatr. G A D Hej, kolego! Trzymaj kurs! h fis Przeciwnością śmiej się w nos, h fis I za wąsy prowadź los, G A D I za wąsy prowadź los. G A D Kurs wykreślił nam kapitan według gwiazd, Włóczył w zygzak tej wędrówki wiele miast. Płynie z dali nasza pieśń i zaniesie o tym wieść, Żeśmy wyszli już ze swych lądowych gniazd. Słońce...
Data dodania: 2007-03-02 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!