LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 648
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 5
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 3986
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Beatles, The - Hey jude

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
F F C Hey Jude, don't make... C7 F Take a sad song and... Bb F Remember to let her... C7 F Then you can start t... Hey Jude, don't be a... You were made to go... The minute you let h... C7 F F7 Then you begin to ma... Bb Bb/A Bb/G But anytime you feel... Bb/F C C7 F F7 Don't carry the worl... Bb Bb/A Bb/G For well you know th... Bb/F C C7 F F7 C C7 By making his world... Hey Jude, don't let... You have found her,... Remember to let her... Then you can start t... So let it out and le... You're waiting for s... And don't you know t... The movement you nee... F7 C C7 Na na na, na na, na... Hey Jude, don't make... Take a sad song and... Remember to let her... Then you'll begin to... Better, better, bett... Yeah, yeah, yeah, ye... F Eb Bb F Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Jude, Judy, Judy, Ju... Na na na, na na na n... Jude, Jude, Jude, Ju... Na na na, na na na n... Well, you know you c... Na na na, na na na n... Hey Jude, wowww howw... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Jude, Jude, Jude, Ju... Na na na, na na na n... My my my my, my my m... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Yeah yeah yeah, yea... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Na na na, na na na n... Zapis akordów: F C C7 Bb Bb/A Bb/G Bb/F F7 Eb e |-1--0--0--------------------1----- B |-1--1--1--3---3----3----3---1--8-- G |-2--0--3--3---3----3----3---2--8-- D |-3--2--2--3---3----3----3---1--8-- A |-3--3--3--1---0-------------3--6-- E |-1-----------------3----1---1-----
Data dodania: 2011-11-24 Dodał: d-karolina Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!