LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 648
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 5
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 3986
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Beatles, The - Twist and Shout

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
INTRO D G E------------------------------2------------------------------------ B------------------------------3------------------------------------ G------------------------------2------------------------------------ D------------------------0-----------------------0--------0--------- A------0-----2-----4-----------------------------2--------2--------- E------------------------------------------------3--------3--------- A E------------------------------------------------------------------- B---2--------------------------------------------------------------- G---2--------------------------------------------------------------- D---2--------------------------------------------------------------- A---0-----0-----0-----0-----0--------------------------------------- E------------------------------------------------------------------- Akordy: D G A Solo: E------------------------------------------------------------------- B------------------------0-----3-----2-----------0------------------ G---------2--------2-----------4-----2-----2--------2--------------- D---------2--------2-----------------------2--------2--------------- A------------------------------------------------------------------- E-------------------------------------------------------------------
Data dodania: 2008-09-30 Dodał: koks93 Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 3.5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 0 =

Zgłoś nadużyciecieszyna - 2009-03-04 01:36:53
cieszyna napisał/anajlatwiej wam bedzie wsluchac sie w piosenke albo zobaczcie teledysk na youtube ja posluchalem popatrzylem i gram to latwe bardzo latwe
cieszyna
Zgłoś nadużycietottinho - 2009-02-03 10:33:09
tottinho napisał/awłasmie???
tottinho
Zgłoś nadużycieReklama - 2019-07-16 10:40:33
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciewojtekbm - 2008-12-11 21:05:09
wojtekbm napisał/ajakie tu jest bicie ?
wojtekbm
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!