LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 648
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 5
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 3885
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Bob Dylan - I want you

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Zapis akordów: F Am Dm C Bb e |-1--0---1---0----- B |-1--1---3---1--3-- G |-2--2---2---0--3-- D |-3--2---0---2--3-- A |-3--0---0---3--1-- E |-1---------------- F Am Dm C F F Am The guilty undertake... Dm C The silver saxaphone... Bb C The cracked bells an... Dm C But, it's not that w... F Am I want you, I want y... Dm C I want you so bad F Honey, I want you The drunken politici... And the saviors who... And I wait for them... And ask me to open u... I want you, I want y... I want you so bad Honey, I want you Am Now all my fathers t... Dm True love - they've... Am And all their daught... Bb C Cause I don't think... Now I return to the... She knows that I'm n... She is good to me, t... She knows where I'd... I want you, I want y... I want you so bad Honey, I want you Now, your dancing ch... he spoke to me, I to... You know I wasn't th... But I did it because... Cause time is on his... I want you, I want y... I want you so bad F Am Dm C Honey, I want you...... *Outro* F Am Dm C (repeat n fade)
Data dodania: 2012-06-18 Dodał: tometh Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!