LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 648
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 5
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 3885
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Dido - Here with me

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Zapis akordów: Gmaj7 B2 Em2 F#m2 G D Dmaj7 A2 e |-3----2-----------3--2---2---0-- B |-0----2-----------0--3---2---0-- G |-0----4---0---2---0--2---2---2-- D |-4----4---4---6---0--0---0---2-- A |-2----2---2---4---2--0---0---0-- E |-3--------0---2---3------------- Gmaj7 Bsus2 (x2) Gmaj7 Bsus2 I didn't hear you le... Gmaj7 Bsus2 I don't want to move... Em2 F#m2 Oh I am what I am, I... G Gmaj7 I won't go, I won't... D Dmaj7 I can't breathe, unt... Bsus2 I won't leave, I can... Asus2 Gmaj7 Bsus2 I cannot be, until y... I don't want to call... And I can't leave th... Oh I am what I am, I... And I won't go, I wo... And I can't breathe,... And I won't leave, a... I cannot be, until y... And I won't go, and... And I can't breathe,... And I won't leave, a... I cannot be, until y... Em2 F#m2 Em2 F#m2 Oh I am what I am, I... And I won't go, I wo... And I can't breathe,... And I won't leave, a... I cannot be, until y... And I won't go, and... And I can't breathe,... And I won't leave, a... I cannot be, until y... Gmaj7 Bsus2
Data dodania: 2012-05-02 Dodał: margab Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!